Фаворитом була російська команда.

Віцечемпіон України з пляжного футболу серед жіночих команд “Мрія-2006” з міста Ананьїв  Одеської області виграла Кубок європейських чемпіонів.

Турнір є аналогом Ліги чемпіонів, він відбувся у Португалії. Через пандемію коронавірусу участь у турнірі взяли всього п’ять команд.

Для українських “мрійниць” це була дебютна участь у турнірі.

Як повідомляє Odessa.online, спочатку підопічні Романа Пачева і Олега Климчука обіграли суперниць з Бельгії, потім прикро програли в серії пенальті російській “Звєздє”, але після цього розгромили іспанок. В заключній грі “мрійниці” зустрічалися з французьким “Марселем” і здобули яскраву перемогу з рахунком 5:3.

Одразу після гри українки, розуміючи, що посядуть фантастичне як для дебютанта такого рівня турніру друге місце, адже головний фаворит турніру – “Звєзда” – грала після них, вирушили до аеропорту, проте, як виявилося пізніше, росіянки свою вирішальну зустріч програли . Завдяки цьому “Мрія-2006” виграла змагання.

Трофей за українську команду отримала її єдина легіонерка – португальська футболістка Маріанна Феліпе.