Купівля Андрієм Єрмаком “Мерседесу” у розпал коронавірусу у світі – одна із коментованих у соціальних мережах тем. Вона викликала дуже бурхливу ркакцію у користувачів соцмереж.

“Завжди зворушувала кавалькада мерседесів long і рендж роверів Autobiography в черзі за кредитом МВФ.Все про державу думають. Де би ще щось вкрасти, особливо під час кризи”, – пише ексміністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Тут коронавірус, епідемія на носі, а Андрій Єрмак купує собі за 3,2 млн грн новий “Мерс”.

Нє, ну, а що – не маски ж йому чи апарати штучного дихання на ці гроші закуповувати”, – іронізує телеведучий “Еспресо” Сергій Руденко.

Генеральний продюсер Oboz.TVпише: “Воно то, звичайно, краще плакати в мерседесі. Але доля іронізує часом дуже жорстко. 

Коли ти друга людина в країні і купуєш в розпал епідемії собі машину за три ляма, будь готовий, що ті, кому скоро буде нічим платити за їжу та лікування прийдуть в першу чергу до тебе. Злість та помста в часи зомбі апокаліпсису, повірте, буде помножена втричі. І це, якщо до того не “пощастить” потрапити в лікарню, де не вистачатиме акурат цієї суми на препарати та обладнання”.

Політик Сергій Висоцький іронізує над покупкою “Мерседесу”: “Єрмак купив собі новий Mercedes s350. Відразу ж видно, що людина – не політик. Для простих українців, він – вже глитай, бо жирує під час чуми! А для справжніх пацанів – він все ще лох, бо купив базовий S350, а не S63 AMG! 

Завжди в команді Зеленського так. Ніяк не можуть визначитися – з розумними вони, чи з красивими”.

Журналіст і ведучий “Еспресо” Вахтанг Кіпіані зауважує: поки всі жартують над гречкою і туалетним папером, якими запасаються українці, глава Офісу президента України купує собі “Мерседес”.
 

“Ой, невдало Єрмак купив собі тачку за 3 мільони.
Це ж одразу у головах логічний ряд: «вони продали маски в Іспанію, заробили мільйони і витрачають на себе. А щоб нарід не протестував, закрили його на карантин”, – пише Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Нагадаємо, що керівник Офісу президента України Андрій Єрмак 11 березня 2020 року придбав автомобіль Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long (2019 року випуску)у ТОВ “Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц” за 2 млн 972 тис. 776 грн.Єрмак також витратив на оплату послуг при придбанні автомобіля 106 тис. 752 грн, та на оплату збору під час придбання права власності на легкові автомобілі – 123 тис. 865 грн.

Загалом, на покупку автомобіля глава ОП витратив 3 млн 203 тис. 393 грн.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *