Донорську практику він почав у 1947 році

Лікар з американського міста Детройт впродовж десятків років запліднював своїх пацієнток і нині є батьком дев’яти тисяч дітей. Про це пише The Sun.

104-річний Філіпп Певен протягом 40 років працював сімейним лікарем. Виявилося, він регулярно був донором сперми для клієнток, які хотіли завагітніти. Минулого року одна з біологічних доньок лікаря Джеймі Холл вирішила знайти свого батька та зробила ДНК-тест. Згодом вона дізналася, що ним виявився Певен. 

Джеймі скористалася послугами сайту біотехнологічної компанії 23andMe та також знайшла своїх братів та сестер. 

“Ми народилися в одній лікарні, а сам Філіпп Певен вказаний у наших свідоцтвах про народження як акушер-гінеколог, а не батько”, – розповіла 61-річна Джеймі. 

Жінка почала виходити на зв’язок з потенційними родичами, яких знаходила на сайті. У січні 2020 року Холл вирішила зустрітися з Певеном разом зі своєю сестрою. Лікар пояснив, що дійсно використовував свої матеріали, аби запліднювати клієнток. 

Сам певен назвав себе піонером у сфері штучного запліднення. За його словами, він є донором з 1947 року. У ті роки лікар не міг уявити, що спорідненість можна буде виявити завдяки ДНК-тесту. 

Холл та її інші кровні брати та сестри позитивно ставляться до свого відкриття. 

“Я не бачу у цьому нічого погано. Усі ті жінки, які приходили до нього у відчаї, отримували те, чого бажають”, – прокоментувала вона. 

Добре, коли жінки свідомо йдуть на цей крок, аби народити здорову дитину. Однак бувають й інші історії. Раніше Дивогляд розповідав про гінеколога, який таємно запліднив понад 17 жінок своїм сім’ям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *