А почалося все у 2011 році.

Оплачена доставка піци помилково може порадувати багатьох, але тільки не 65-річного бельгійця з міста Тюрнхаута, який ось уже 9 років страждає від таємничої доставки піци, яку він ніколи не замовляв. «Це почалося в 2011 році, — повідомив Жан Ван Ландегем місцевому виданню. — Раптово кур’єр привіз мені піцу. Але я нічого не замовляв. Це триває донині». Перший час чоловік думав, що причина такої плутанини пов’язана з тим, що якийсь любитель піци просто неодноразово неправильно вводив свою адресу. Надалі бельгієць зрозумів, що піца доставляється йому навмисно, інформує Ukr.Media.

«Я більше не можу нормально спати і здригаюся щоразу, коли чую звук скутера на вулиці, — розповідає Жан Ван Ландегем. — Піцу можуть доставити в будь-який час доби, в будній день або у вихідні. Замовлення надходять з різних служб доставки в Тюрнхауті, а також з околиць. Одного разу мені навіть доставили піцу в 2 години ночі, а в січні минулого року одного дня мені привезли одразу 10 замовлень, одне з них було на 14 піц». Чоловік відмовляється від усіх доставок, так як він ніколи ні за що не платив.

Історія стала ще більш загадковою, коли Жан Ван Ландегем дізнався, що його подруга, яка живе в місті Херентхауті, також отримує піцу протягом тих же 9 років, у зв’язку з чим чоловік припустив, що жартівник, ймовірно, є спільним знайомим. «Іноді ми обоє отримуємо піцу в один і той же день, — говорить бельгієць. — Коли це відбувається в одного з нас, ми попереджаємо іншого заздалегідь». Жан Ван Ландегем повідомив про «терор» в поліцію, щоб, нарешті, знайти винуватця, зазначивши при цьому, що він більше не може терпіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *