З чоловіка варто брати приклад, адже він явно знає, про що говорить, якщо виглядає на 30!

Деякі люди настільки досягають успіху в тому, щоб виглядати молодшими, що навіть трохи шокують навколишніх, коли зізнаються, скільки їм років насправді. Британцеві Енді Уілкінсону 56, але багатьом здається, що він виглядає років на 20 молодше. Його часто плутають з хлопцем його дочки, а потім дивуються, що насправді він її батько, а ще він дідусь 7 онуків, адже виглядає він набагато молодше своїх років, інформує Ukr.Media.

Енді Уілкінсону давно за 50, але завдяки його фігурі та зовнішності багато хто вважає, що йому близько 30. У нього троє дітей і семеро онуків, але на дідуся він зовсім не схожий. Навпаки, багато хто плутає його з хлопцем його дочки, розповів чоловік:

“Мої друзі сміються, коли люди дізнаються, що насправді я дідусь, і у мене семеро онуків”.

Енді зізнається, що виглядає молодо не тільки завдяки генетиці, але і дякуючи своєму способу життя. Британець з 18 років займається силовими тренуваннями і, за його словами, завжди був зацікавлений у тому, щоб добре виглядати. Але він серйозно взявся за себе в районі 30 років. Зараз чоловік працює персональним тренером і займається спортом 3 рази в тиждень.

Заради спорту Енді залишив свою стару роботу і став особистим тренером. Своїм клієнтам чоловік допомагає на основі особистого досвіду, адже за час тренувань він зрозумів, що насправді потрібно організму в 50 років:

“Я зрозумів, що протеїнові коктейлі, батончики і добавки не допоможуть отримати тіло мрії. Справа в правильному харчуванні, його контролі і зменшенні кількості вуглеводів, коли ви стаєте старшими.

Енді вважає, що стрес старить, тому намагається не турбуватися і зберігати спокій у будь-якій ситуації. Він п’є багато води, майже не вживає алкоголь, не об’їдається на ніч, лягає спати до опівночі і спить в кімнаті без телефону під боком.

Чоловік каже, що останнім часом люди постійно ускладнюють своє життя все новими ідеями для здоров’я. Він вважає, що не треба робити велосипед — краще жити відповідно до основ здорового способу життя, а не шукати все нові і більш складні методики. Адже ключ до успіху в цій справі — простий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *