Треки буддиста знайшли свою аудиторію слухачів.

Буддист з Японії пише треки, за допомогою яких допомагає людям заспокоїти нерви і знайти внутрішню гармонію. Для створення композицій чоловік використовує свій голос у сукупності з різними бітами, такими, що допомагають слухачам занурюватися у цей транс, інформує Ukr.Media.

Йогетсу Акасака — 37-річний буддійський монах з Токіо. До того як присвятити своє життя релігії, чоловік захоплювався музикою на професійному рівні і виступав з різними колективами у різних частинах світу: від Австралії до США.

Пристрасть до цього виду творчості виникла у Йогетсу ще у підлітковому віці, коли він уперше взявся за гітару, а вже у 27 років японець зацікавився бітбоксом. Саме тоді, у 2009 році, він купив діджейський пульт і став записувати перші треки, накладаючи на них звуковий супровід.

Навіть коли Акасака потрапив на навчання до монахів, жага до музики у ньому не згасла. Після того як він закінчив свій курс, Йогетсу вирішив, що повернеться до творчості, але додасть у свої треки релігійну родзинку.

“Після того як я повернувся з навчання у храмі, я вирішив, що знову займуся музикою, але я хотів робити це як буддійський чернець. Я подумав: “Можливо, мені варто спробувати співати щось своє?”

Більше того, чоловік був першим ченцем, який зважився на такий музичний експеримент, тому до кінця не знав, чи сподобається його творчість людям. Але, виявилося, що усі побоювання Йогетсу були марними — слухачі залишилися задоволеними.

“Звичайно, я трохи боявся, тому що ніхто раніше цього не робив, це було не за традиціями ченців. Але я просто спробував, і мені сподобалося отримане звучання. Тоді я відіграв сет перед людьми, і їм теж сподобалось.”

Чернець розповів, що намагається займатися музикою щодня, але через духовні обов’язки не може приділяти цьому стільки часу, як раніше. Та й сам Акасака вже розставив життєві пріоритети.

“Музика — це не просто проведення часу, але для мене це не головне.”

Йогетсу веде музичний канал на YouTube і зібрав вже майже три тисячі підписників. Свій рівень популярності чернець вважає скромним, але впевнений, пандемія коронавірусу допомогла йому стати більш відомим.

Протягом останніх місяців люди стали рідше виходити на вулиці, хіба що атакували магазини й скуповували туалетний папір. Жителям різних країн потрібно було знайти розраду і відволіктися від роздумів, а музика буддиста — відмінний спосіб.

“Оскільки моя музика поширюється дедалі більше, я можу допомагати великій кількості людей. Мені це дуже подобається.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *