В перервах між засіданнями, депутати біжать обідати до їдальні Верховної Ради. Тут же відбуваються розмови і дискусії. Страви тільки з натуральних продуктів, від якісних виробників, на будь-який смак та гаманець.

Знімок свіжого меню за сьогодні, 4 лютого,  на своїй сторінці у Facebook опублікував фотокореспондент “Апострофа” Олександр Гончаров.

Тут є все, від бутербродів з сьомгою за 48 грн до шашликів, котлет, каш, дерунів та десертів. Вивчивши меню можна зрозуміти, що ціни тут не ресторанні, найдорожчою стравою тут є  філе сьомги запечене з грушею – 216 грн. 

Риба в депутатській їдальні, в принципі, як і усюди в столиці, дорога. Так, філе судака смажене в білках коштуватиме 85 грн, а філе варене буде трохи дешевше – 82 грн.

Серед салатів  найдорожчим є  “Царський” із сьомгою  у 90 грн, “Фітнес” з апельсином і грейпфрутом  – 57 грн, салат із квашеної капусти з журавлиною  – 39 грн. За те, щоб поласувати   “шубою”  доведеться заплатити  43 грн.  

Борщ подють за 36 грн, відбивна з курятини з ананасом коштує 73 грн, куряча котлета – 39 грн і котлета по-київськи  обійдеться у 55 грн. На гарнір можна замовити пюре з картоплі  за 26 грн, гречану кашу у 16 грн або ж  рис  – 15 грн. Здивування викликає вітчизняна товчена картопля, яка чомусь коштує як  дві порції імпортованого рису. 

Найдешевшими є  варені яйця (перепелині або курячі) по 8 грн за штуку.  

Десерти  коштують від 31 до 68 грн, але їх вибір невеликий. Особливу цікавість виявляє десерт під назвою “Білосніжка і сім гномів” у стаканчику, який коштує 63 грн. Є тут також яблука печені з горіхами та медом за 36 грн та панна котта за ціною у 68 грн.

До слова, Верховна Рада на законодавчому рівні унормувала питання дистанційної та надомної праці. Відповідний законопроєкт №4051 депутати ухвалили в цілому на сьогоднішньому засіданні.

Автор: Олексій Чибісов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *