Українців ошелешили прогнозом щодо нового потужного землетрусу, який за прогнозами сейсмологів може статися найближчим часом та зачепити Закарпаття.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «РБК-Україна».

Один з найвідоміших Карпатських мольфар (ред. у культурі гуцул людина, що має надприродні здібності – маг, екстрасенс) Михайло Тодорів прокоментував дану подію та розповів про невтішні події, які чекають на Україну.

За його твердженнями, Україну спіткає величезне лихо, а землетрус, про який наразі попереджають фахівці є лише попередженням невідворотних та страшних подій, що чекають на країну.

“Велика біда прийде до нас. Природа втомилася від того, що ми з нею робимо. Якщо не вчасно схаменутися, то буде погано всім. Землетрус може бути лише попередженням. Це буде скоро, але не зараз”, – сказав відомий мольфар.

Раніше повідомлялося, що потужний землетрус, ймовірно, найбільше зачепить Закарпаття. За словами сейсмолога Олександра Кендзери з Інституту геофізики НАН України, сейсмічна активність, яка зачіпає Закарпаття, зазвичай трапляється раз в 100-120 років.

Народна Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *