Поліція виявила сім переобладнаних в звуконепроникні камери тортур морських контейнерів на сільському складі.

У Нідерландах виявили морські контейнери, переобладнані в імпровізовану в’язницю зі звуконепроникними тортур камерами. Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції в середу, 8 липня. Поліція отримала інформацію про ці об’єкти після злому секретної мережі обміну повідомленнями EncroChat.

Відзначається, що ще 22 червня поліцейські Нідерландів затримали шість осіб за підозрою в злочинах, включаючи підготовку до викрадення людей і серйозні напади. Детективи також виявили сім переобладнаних морських контейнерів на складі в селі на південному заході країни, недалеко від кордону з Бельгією.

При цьому в кожному контейнері стояло стоматологічне крісло з ременями для рук і ніг, були інструменти, включаючи плоскогубці і скальпелі і наручники. Ймовірно, їх вико ьзовалі для тортур. У повідомленнях контейнери називали “кабінетом для обробки”.

Крім того, ще один підозрюваний був затриманий поблизу Роттердама і в ході обшуку інших об’єктів, в тому числі можливої ​​бази злочинців, офіцери виявили поліцейську форму і бронежилети, викрадені транспортні засоби, 25 одиниць вогнепальної зброї та наркотики. В Амстердамі суд вже призначив затриманим запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 90 днів, оскільки слідство триває. Нагадаємо, що раніше Європол затримав понад 700 осіб після злому злочинного чату.

Правоохоронці зламали зашифрований чат, в якому злочинні угруповання торгували зброєю, наркотиками і замовляли нападу на конкурентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *