Українська кіноакторка Ксенія Мішина стала головною героїнею шоу “Холостячка” в Україні. Після двох місяців знімань жінка обрала чоловіка для стосунків, і ним став Олександр Еллерт. Як прокоментувала свій вибір Ксенія після шоу – читайте далі.

Наразі невідомо, чи пара продовжила стосунки після проєкту, оскільки постшоу відбудеться лише за тиждень після фіналу шоу “Холостячка”, але поки що Ксенія в інстаграм-профілі зізналась, що свій “вибір робила серцем”. Незважаючи на сценарій, який є в кожному шоу, чоловіка для себе вона справді обирала сама.

“Дякую! Дякую! Дякую! Сьогодні мені хочеться прокричати ці слова так голосно, щоб вони луною відгукнулися в серці кожного, хто доклав свої зусилля до того, щоб проєкт “Холостячка” був таким яким ви його побачили. Хтось скаже шоу, постановка, сценарій. Я скажу – так! Але не той сценарій, про який ви зараз подумали. Вибір я робила серцем. Красива імпровізація неможлива без продуманого і підготовленого контексту”, – пояснила Ксенія Мішина.

Жінка додала, що над шоу працювала ціла команда професіоналів, тому вона дякує кожному, що так важко і захоплено працювали:

“Всі ці люди, днями і ночами (і це не красиві слова, іноді знімальні зміни досягали 36 годин!!!) жили цим проєктом. Саме тому він і сам сповнений життям. Незважаючи на те, що це шоу, перш за все це – реаліті, і я щиро дякую всім цим неймовірним людям, які зробили цю казку бувальщиною!”

Як на перемогу у шоу відреагував Олександр Еллерт?

Чоловік не був багатослівним і у своєму профілі в інстаграмі залишив лише романтичне фото з фіналу проєкту, де цілує Мішину, і додав під ним знак “нескінченності”.

Реакція інтернет-користувасів на перемогу Еллерта

До самого кінця шоу не було відомо, хто отримав перемогу у шоу – Олександр Еллерт чи Олексій Тригубенко, тому думки шанувальників проєкту постійно розділялись. Олександр – завжди веселий, безтурботний чоловік, який живе сьогоднішнім днем, а от Олексій – спокійний, цілеспрямований та сімейний чоловік, який більше всього прагнув сім’ю та дітей. І тому думки українців кардинально відрізнялись і було складно передбачити, кого ж обере Мішина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *