Жінку викликали в поліцію у справі з крадіжкою, яка сталася в магазині в селі

Жертва згвалтування і катувань поліцейськими, яке сталося в районному відділку поліції в Кагарлику в ніч на 24 травня, 26-річна Неля виховує 4-річну дитину з інвалідністю. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТСН.

“Звуть Неля, в селі її добре знають, оскільки вона виховує 4-річну дитину з інвалідністю, на лікування якої люди збирали кошти. Сільській голова також допомагав. Ніде вона не працює, тому що доглядає за дитиною. Зараз (26 травня) Неля вже не в лікарні, а, як кажуть люди, поїхала до Києва в поліцію давати свідчення”, – повідомила мешканка села Стави, де проживає також і потерпіла.

Вона також додала, що в поліцію в Кагарлик її викликали у справі з крадіжкою, яка сталася в магазині в селі. Начебто Неля була свідком цієї крадіжки. Виявилося, що в Ставах пограбували магазин, який зараз закритий.

“До мами питань немає. Дівчинка завжди чистенька ходить. Вона хороша мама. Питань до неї немає”, – відгукується про постраждалу Ставківскій сільський голова Володимир Михайленко.

Журналісти намагались поговорити з Нелею, проте говорити з журналістами сім’я не хоче, просять їх зрозуміти, не турбувати.

“Навіть, якщо вона і до чого причетна – це не дає право з нею таке робити. Це переходить межі”, – вважає адвокат сім’ї.

Також адвокат додав, що для дівчини важливий спокій. Вона ще досі в шоковому стані. Її оглянули медики. У дівчини гематоми по всьому тілу і струс головного мозку. Також їй знадобиться реабілітація, яку поки через карантин складно організувати. Але зараз над цим працюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *