Індійський сільський учитель Ранджит Дісалі став найкращим учителем світу в 2020 році за версією Global Teacher Prize 2020.

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.Переможець працює в початковій школі для дівчаток Zilla Parishad в штаті Махараштра і своєю роботою фактично змінив життя багатьох своїх учениць.

Примітно і те, що на церемонії вручення Дісалі зізнався, що збирається поділити половину суми премії з іншими фіналістами – дев’ять його колег отримають по 55 тисяч доларів, а півмільйона Дісалі забере собі.

«Я дуже радий оголосити, що я розділю 50% призового фонду порівну між моїми товаришами по фіналу з десятки кращих, щоб підтримати їх неймовірну роботу. Я вірю, що разом ми зможемо змінити цей світ», – заявив Ранджит Дісалі.

Відзначається, що вперше за 6 років історії премії переможець вирішив поділитися призовим фондом з іншими фіналістами. Дісалі вибрали з більш ніж 12 тис. заявок, що надійшли з 140 країн світу.

Нагадаємо, що в минулому році переможцем Global Teacher Prize 2019 став Пітер Табічі – сільський учитель з Кенії. Близько 80% своїх доходів він віддає бідним дітям.

Що відомо про кращого вчителя 2020 роки?

У 2009 році Ранджит ДИСАНА прибув в початкову школу для дівчат, яка знаходилась в напівзруйнованій будівлі. Навчальна програма тоді велася не рідною мовою учениць, а відвідуваність була нижче 2%.

Дісалі вивчив рідну мову племені, а потім перевів на неї всі підручники. Крім того, в книги він вставив QR-коди, завдяки яким дівчата отримали доступ до відеолекцій, цікавих історій. Зараз відвідуваність школи становить 100%. При цьому, 85% учениць вже отримали високі оцінки на іспитах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *