Міжнародний банк реконструкції та розвитку, який входить в структуру Світового банку, проводить переговори з українським урядом про виділення кредиту на $ 500 млн, який направлять на підтримку економіки. Про це повідомила глава українського представництва ще однієї структури Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Олена Волошина під час інтернет-зустрічі «Європейської бізнес-асоціації», пише Hromadske.

«Наші колеги з МБРР знаходяться на переговорах про $ 500 млн кредиту для підтримки бюджету України і програмою на кілька мільйонів, кошти якої підуть безпосередньо на боротьбу з коронавірусів», – повідомила Волошина.

Зарахування нового кредиту Світового банку безпосередньо в український бюджет має на меті фінансування дефіциту бюджету, який виникає через те, що витрати держави перевищують його доходи від податків.

Раніше повідомлялося, що Євроатлантичний координаційний центр реагування на стихійні лиха та катастрофи (EADRCC) повідомляє про запит з міжнародної допомоги Збройних сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *