Ця зворушлива історія сталася недалеко від Мінська. Господар чекав повернення свого пса 2,5 року і надії на диво вже зовсім не було, але чудо все таки сталося.

Про це пише clutch.ua.

А втратив свого кращого друга В’ячеслав ще в 2017 році недалеко від Мінська. В’ячеслав разом зі своїм псом Шахом відправився на полювання. Це була не перша полювання в житті В’ячеслава та його пса, тому весь процес проходив в звичайному режимі.

У якийсь момент Шах відчув запах звіра і кинувся по його сліду. В’ячеслав за собакою просто не встигав і зовсім скоро Шах зник з його виду. В’ячеслав відчайдушно намагався знайти свого гавкаючого пса, але незабаром він перестав гавкати. До глибокої ночі він бродив по лісі в пошуках собаки, але так знайти пса йому і не вдалося.

У пошуках собаки була задіяна вся округа, але, на жаль, ні хто не бачив Шаха.

2,5 року В’ячеслав чекав, що Шах повернеться до нього, але надії на це у нього не було, тому що пес залишився один в дикому лісі з безліччю диких тварин, та й звичайного прожитку у нього там не було.

І ось в січні 2020 року одну сім’я знайшла схожу лайку. Вони поширили фотографії собаки. На шиї у Шаха виявилася дріт, яку ставлять мисливці під час полювання на диких тварин.

Пес зовсім не був схожий на себе колишнього. Він сильно схуд, облозі і виглядав досить нещасним. Але господар відразу ж дізнався в цій собаці свого Шаха, хоча він змінився до невпізнання. Виявляється у пса була прикмета – шрам на носі.

В’ячеслав відразу ж забрав собаку додому і не дивлячись на те, що за ці роки він здичавів, але свого господаря визнав відразу ж, тому що собаки ніколи не забувають того, кому зберігали вірність.

У перші дні Шах не міг звикнути до свого колишнього життя. Він вив як вовк ночами, відмовлявся від їжі і поводився як загнаний звір. Тому, що він просто відвик бути в безпеці. Але тепер Шах дому та В’ячеслав зробить все можливе, щоб більше не втратити свого кращого друга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *