Українці під час карантину пропонують орендувати своїх чотирилапих улюбленців всім бажаючим легально вийти на вулицю. Причиною такої підприємливості стало посилення правил Коронавірусние карантину з 6 квітня.

Оренда собаки коштує в середньому від 100 гривень за півгодини прогулянки до 4000 гривень за добу. В оголошеннях, розміщених на платформі безкоштовних оголошень Olx вказана норма постанови Кабміну, згідно з якою “відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, крім вигулу домашніх тварин однією людиною”. Таким чином, за допомогою собаки можна зайвий раз вийти на вулицю, не порушивши заборони.

Деякі власники вказує і інші умови оренди: доставка собаки до місця самоізоляції замовника, надання тваринного в будь-який час доби. Орендувати можна, як Йоркширський тер’єр, так і Американського питбультерьера.

Так, жителям Дарницького району Києва пропонують орендувати пекінеса за 100 грн при за годину прогулянки в зазначеному районі.

У Солом’янському районі пропонують погуляти зі своєю хаскі. “Дам в оренду собаку хаскі для прогулянок на час карантину”, – в оголошенні вказано, що така пропозиція тимчасове. Ціна послуги не вказана, ймовірно, необхідно домовлятися з власниками по телефону.

Одесити не відстають від столичних жителів. Тут здають в оренду собаку породи Джек Рассел Тер’єр. За годину просять 300 грн, за добу 4 тисячі. при цьому їжа включена у вартість оренди. А зоною для вигулу позначена Аркадія.

І ще одна пропозиція для одеситів – Стаффордширський тер’єр з мінімальним часом прогулянки 30 хвилин.

У Харківській області теж здають собак на час карантину.

У Краматорську прогулянку з цуценятами німецької довгошерстою вівчарки оцінили в 400 $ c можливістю доставки вихованців по регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *