Компанію звинуватили у потуранні авторитарним режимам Росії та Китаю.

У Мережі з’явилася “антиреклама” компанії Apple у відповідь на помилкове позначення окупованого Криму як російської території. У ній – веселі кадри перемішані з кадрами насильства під час протестів; бадьорий голос під веселу музику каже “Нам пох*й. Єдине, що нас цікавить – гроші” і привітно звертається до диктаторів.

Як зазначається у самому відео, мета його створення – привернути увагу та розкритикувати потурання Apple авторитарним режимам Росії та Китаю. Ролик з’явився на каналі “NewsFromUkraine”.

Змінюємо реальність. Руйнуємо межі моралі. Поклоняємося грошам. Наші нові цінності – кращі, ніж будь-коли. Порушення прав людини? Військова агресія проти інших країн? Нам пох*й. Єдине, що нас цікавить – гроші. Якщо ви диктатор чи військовий злочинець і маєте купу грошей, ми вас ніколи не розчаруємо. Ми завжди заплющимо очі на ваші злочини заради власної вигоди. Якщо ви розв’яжете війну і анексуєте чужу територію – ми позначимо її як вашу у наших додатках. Якщо протестувальники докучають вашому авторитарному режиму – ми просто видалимо додатки, які допомагають протестувальникам. Тому що ми розділяємо ваші цінності. Ми знаємо, що хліб цінніший за свободу. Apple – підтримуємо диктатури.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *