Соціальні мережі настільки щільно увійшли в життя людей, що деякі готові на абсурдні вчинки заради яскравого кадру або ролика. Так, 9 липня в електричці П’ятихатки-Стикова-Дніпро п’ятнадцятирічна дівчина відірвала віконну раму. Її подруга зняла це на відео і опублікувала в «Сторіс» в Instagram.

Співробітники ювенальної поліції знайшли юних порушниць. Ними виявилися двоє дівчат 2005 і 2002 років народження. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенко.

За «витівки» чад доведеться відповідати їхнім батькам. Вони заплатять за ремонт вагона 4105 гривень. Також на маму дівчини склали адміністративний протокол за 184 статтею КУАПП (невиконання обов’язків по вихованню дітей). Їй загрожує штраф від 850 до 1700 гривень.

На днях социальные сети облетело видео, на котором молодая девушка-вандал вырывает оконную раму в одном из электропоездов в Днепропетровской области. Ювенальная полиция Днепропетровской области нашли и девушку, которая ломала вагон, и ее подружку, которая снимала это на видео. Родители девушек согласились компенсировать «Укрзалізниці» затраты на ремонт вагона в полном объёме – все до копейки – 4105 гривен 26 копеек. На маму девушки составлен административный протокол по статье 184 КУпАП – Невыполнение родителями своих обязанностей по воспитанию детей. Ей грозит штраф в сумме от 850 до 1700 гривен. Родители, уделяйте, пожалуйста, время на должное воспитание Ваших детей, чтоб потом Вам не было стыдно, как в этом прискорбном случае.

Опубліковано Антоном Геращенком Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *