В Одеській єпархії повідомляють, що невідомий кинув пляшки із запальною сумішшю під машини, водночас почалася пожежа в господарському приміщенні.

Сьогодні вночі, 24 квітня, в Одесі згорів Свято-Успенський чоловічий монастир, точніше його частина – господарське приміщення, розташоване за адресою: провулок Монастирський, 6.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє ДСНС в Одеській області.

За інформацією рятувальників, повідомлення про те, що горить Свято-Успенський чоловічий монастир, надійшло о 00:40. Перші пожежно-рятувальні підрозділи прибули через 6 хвилин.

“На момент прибуття рятувальників спостерігалося загоряння відкритим полум’ям окремо розташованої дерев’яної господарської будівлі. Рятувальники локалізували пожежу у 02:45, ліквідували о 3:41 на площі 480 кв. м”, – йдеться в повідомленні рятувальників.

Вогонь знищив господарську будівлю, дрова, сіно, лакофарбові матеріали в тарі. Рятувальники не дали вогню поширитися далі на сусідні будівлі. Загиблих і постраждалих, за інформацією рятувальників, немає. Про причини в ДСНС поки не кажуть.

Одночасно з цим в Одеській єпархії повідомляють про потерпілих і пишуть, що будинок навмисно підпалили:

“Причиною, за попередньою версією, став навмисний підпал. Згоріло господарське приміщення площею 1500 кв. м. Свідки заявляють про те, що спочатку невідомий кинув пляшки із запальною сумішшю під монастирські машини Toyota Hiace і ВАЗ-2107. В цей же час почалася пожежа в господарському приміщенні. Станом на 04:00 ранку пожежу було локалізовано, жертв немає, але в процесі ліквідації пожежі зламав ногу насельник“.

Раніше повідомлялося про потужну лісову пожежу, яка спалахнула біля села Савенки Вишгородського району, розташованого недалеко від Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *