У Києві будуть сильні дощі

Завтра в Україну вривається активний циклон Foelke. У північних, західних та більшості центральних областей очікуються сильні дощі, пориви північно-східного вітру до штормових значень. Про це пише синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

На Заході та Півночі України повітря буде холодним, протягом дня +9…+14°C, у центральній частині +15…+20°C, на Вінниччині +13…+14°C.

На Півдні та Сході ще втримається тепла погода з денною температурою повітря +18…+23°C.

Дощів завтра на Сході не буде, у південній частині опади передбачаються в другій половині дня та ввечері: на Одещині, у Миколаївській та Херсонській областях, в Криму, а до Запоріжжя ще не дійдуть.

У Києві завтрашня суботня погода – на любителя.

17-го жовтня очікуються дощі, навіть часом значні, сильний північно-східний вітер та ще й похолодання, вдень близько +12…+13°C.

У неділю дощі припиняться, проте пошириться ще холодніше повітря, очікується вдень 18-го жовтня не вище +9°C у Києві.

“Це – не остаточне, звичайно ж, похолодання, ще помилуємося сонечком, проте все ж осінь набирає сили і нагадує поступовим нарощуванням холодного повітря та дощовими циклонами, що законів треба дотримуватися. Якби ще й до осені примазувалися сумнівні кандидати в її партію, типу – “дамо +30 градусів у листопаді” чи “прогріємо воду у Дніпрі в кінці жовтня до 25 градусів” чи “змусимо нарциси зацвісти вже сьогодні” то ми б таким кандидатам, мінімум, покрутили б пальцем біля скроні, або просто трималися від них на безпечній дистанції. Усім комфортних вихідних, не зважаючи на складну синоптичну ситуацію”, – пише синоптик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *