Тимчасові права для виконання цих перельотів італійська влада надали ірландській лоукост-авіакомпанії Ryanair.

Влада Італії дала дозвіл на виконання 28 щотижневих рейсів між містами Італії і України до 13 липня 2020 року. Тимчасові права для виконання цих перельотів італійські власті надали ірландській лоукост-авіакомпанії Ryanair.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті Національного агентства цивільної авіації (ENAC), інформує “Інтерфакс-Україна”.

У повідомленні говориться, Ryanair дозволили літати в Київ з Бергамо, Болонії, Рима, Катаніі; в Одесу і Львів – з Риму, Бергамо і Болонії; а також до Харкова – з Бергамо.

Раніше Ryanair заявила про скасування більшості своїх авіарейсів з 24 березня. Компанія заявила, що запропонувала свої літаки всім урядам ЄС для рятувальних польотів і для переміщення медикаментів, засобів індивідуального захисту та продовольства.

Нагадуємо, що в Україні значно посилили карантин через коронавірус — вже з 6 квітня починають діяти більш строгі обмежувальні заходи, які передбачають певні заборони для громадян. У нинішньому вигляді карантин в Україні може закінчитися в середині травня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що епідемія коронавірусу Covid-19 в Україні може початися на Великдень, коли українці почнуть повертатися з Італії додому.

Повідомлялося, що уряди європейських країн почали підготовку до ослаблення карантинних заходів, які раніше ввели у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Народна Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *