Близько сотні жителів міста Сміла (Черкаська область) зібралися біля міської ради на акію протесту проти введення карантинних обмежень, які передбачає “червона” зона.

Про це повідомляє “Суспільне”, опублікувавши фото з місця події.

Серед вимог, з якими прийшли до місцевої влади жителі міста, – не закривати дитячі сади і дозволити приватним підприємцям продовжувати свою діяльність.

Рішення про те, які саме обмеження будуть діяти в Смілі, повинна прийняти на позачерговому засіданні в понеділок, 19 жовтня, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив заступник міського голови Сміли Павло Кондратенко, міська комісія зуміла переконати центральну владу не застосовувати в місті перший пункт карантинних заборон – регулярні і нерегулярні перевезення автобусним, залізничним транспортом. Всі інші обмеження будуть діяти.

Як свідчить статистика, з 16 по 18 жовтня на території Сміли зареєстровано 99 нових випадків захворювання на коронавірус, госпіталізовано четверо людей. Всього в місті 747 осіб хворіють на коронавірусну хворобу (з них 124 госпіталізовано, 623 – на самоізоляції).

З початку пандемії коронавірус було виявлено у 1256 жителів Сміли, з них 509 осіб одужали (негативні результати ПЛР).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *