Нардепи готують українцям великий сюрприз – розроблений новий законопроект про скасування акцизів на автомобілі. Його незабаром внесуть до Верховної Ради.

Про це повідомив автор ініціативи, нардеп від партії “Слуга народу” Мар’ян Заблоцький на своїй сторінці в Facebook.

“Я найближчим часом подам законопроект, який скасує акцизи на авто і призведе ціни до тих, які є в Європі”, – говорить Заблоцький.

Незважаючи на те, що акциз хочуть прибрати, 20% імпортного ПДВ і 10% імпортного мита, за словами депутата, все ж збираються залишити.
Мар’ян Заблоцький впевнений, для того щоб всі власники машин на Єврономер перейшли на українські номери, потрібно змінити податкову систему в Україні.

Як заявляє парламентарій, вся суть акцизів полягає в тому, щоб змусити розвиватися українську автомобілебудівну галузь. Однак, якщо бути чесними і об’єктивними, її в країні вже давно не існує. А для того щоб відродити автомобілебудування в країні одного акцизу буде мало. Потрібно визнати, що впровадження акцизів просто не спрацювало.

Мар’ян Заблоцький підкреслює, що українські заводи законсервовані.

“Ніякої автомобілебудівної галузі в Україні вже давно не існує.  Якщо в 2008 році ми випускали 400 тисячі автомобілів, то останні 3 роки випускаємо 4-6 тисяч автомобілів, серед яких Ланос і Таврія”, – говорить нардеп. 

Більш того, нардеп зазначає, що є безліч європейських країн, де немає акцизів і обмежень на покупку уживаних авто, а автомобільна галузь активно розвивається і за рік випускається більше 1 млн машин. Серед таких країн Словаччина і Чехія.

За словами Мар’яна Заблоцького, зараз нардепи віддають всі сили на проект закону про запуск ринку землі. Тому законопроект про скасування акцизу для всіх автомобілів зможуть прийняти лише до 1 липня.

Джерело: globalpres.co

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *