В Україні запустили соціальну рекламу із закликом до дівчат та жінок із сільської місцевості брати активну участь у житті громади. Відео поширило Міністерство соціальної політики, інформує 50vidsotkiv.org.ua

«Трансляція відеоролика сприятиме підвищенню рівня поінформованості населення щодо прихованої дискримінації та подолання гендерних стереотипів. Поширюйте ролик і долучайтесь до підвищення обізнаності громадськості!», — наголосили в міністерстві.

Читайте також: 2020 рік в Україні оголосили роком сільського туризму

У ролику повідомляється, що 5% жінок у селах стикалися із насильством у сім’ї протягом року, 48% не мають доступу до медичних послуг у пішій доступності, 26% хотіли б підвищити освітні рівень, однак не мають можливості, а 35% жінок не беруть участь у вирішенні проблем свого села.

«Усе це створює замкнене коло. Не бійся його розірвати! Відкрий для себе нові можливості, заяви про свої потреби, бери участь у житті громади та вимагай змін! Без тебе нічого не буде!», — закликають сільських жінок.

Нагадаємо, що в Україні кожна третя жінка мешкає в сільській місцевості. Проте серед голів об’єднаних територіальних громад в Україні було лише 15,4% жінок (станом на березень 2019 року).

https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua/videos/857520078022492/?t=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *