Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завершив ліквідацію ПАТ Юніон Стандард Банк (ЮСБ Банк) та АТ Єврогазбанк. Про це повідомили в прес-службі ФГВФО.


11 грудня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) внесено записи про реєстрацію припинення ЮСБ Банку і Єврогазбанку як юридичних осіб.

Нагадаємо, “Юніон Стандард Банк” було віднесено до категорії неплатоспроможних у жовтні 2015 року, а в грудні почалася ліквідація банку. У 2016 році Нацполіція запідозрила колишнього директора ЮСБ Фрідріха Поллака і його спільників у розтраті 63,5 млн грн, а також 405 тисяч євро і 44 тисяч доларів. А в серпні того ж року суд призначив екс-голові правління банку Євгену Кандидатову заставу в сумі 505 млн грн.

“Єврогазбанк” був заснований в 2006 році. Бенефіціарним власником в 2014 році значився екс-глава НАК “Нафтогаз України” Олексій Івченко. 17 липня 2014 року в банк було введено тимчасову адміністрацію, а 18 листопада 2014 року ФГВФО прийняв рішення про ліквідацію банку. ФГВФО подав 63 заяви в правоохоронні органи про вчинення кримінальних злочинів посадовими особами “Єврогазбанку”, боржниками і пов’язаними особами банку на загальну суму 3,38 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *