В Україні офіційно підтвердили ще два випадки захворювання коронавірусом.

Як повідомили в пресслужбі МОЗ увечері в четвер, 12 березня, інфекцію виявили у пенсіонерки з Житомирської області і чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

“Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами. Раніше в Україні був зафіксований 1 випадок коронавірусу COVID-19 – у чоловіка в Чернівцях, наразі його стан задовільний”, – йдеться у повідомленні.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечка на брифінгу повідомив, що захворіла мешканка Радомишля, яка нещодавно повернулася з Польщі.

“Жінка спочатку гостювала у родичів у Львові, а потім повернулася додому в Радомишль. Зараз 71-річна пенсіонерка терміново госпіталізована і ізольована”, – сказав він. У пацієнтки також виявили ускладнення – запалення легенів.

Стан 64-річного жителя Буковини стабільний. Його дружина, яка повернулася з Італії, була єдиною людиною, з яким пацієнт тісно контактував.

“Зараз жінка відчуває себе добре і немає ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести і дослідження”, – повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Нагадаємо, в Чернівцях нещодавно у 39-річного чоловіка, який захворів коронавірусом, повторні тести на інфекцію дали позитивний результат.

Всесвітня організація охорони здоров’я навіть відправила спеціальну місію в Україну через коронавірус. Також в Україні розроблять порядок примусової госпіталізації людей, які заражені коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *