Михайло Загорцев записав відеозвернення на підтримку протестувальників, в якому допустив “російський слід” у жорстких діях силовиків проти демонстрантів.

В анексованому Криму звільнено заступника глави адміністрації Ялти Михайла Загорцева через неприпустимі висловлювання про ситуацію в Білорусі. Про це повідомив так званий сіті-менеджер міста Іван Імгрунт на своїй сторінці у Facebook в п’ятницю, 25 вересня.

За його словами, після відеоролика із заявою Загорцева “за фактом підтримки опозиції Білорусі” був зроблений висновок, що це звернення “відкидає можливість його перебування на даній посаді”, написав Імгрунт.

Михайло Загорцев народився в Білорусі. З 2010 по 2020 роки він був головою Бобруйської міськради депутатів, очолював Смолевицький райвиконком Мінської області. Віце-мером Ялти він став у вересні 2020 року. В адміністрації він курирував ЖКГ і громадський транспорт.

На початку серпня Загорцев записав відеозвернення на підтримку протестувальників, в якому допустив “російський слід” у жорстких діях силовиків проти демонстрантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *