В Єревані протестувальники облили борщем посольство України у Вірменії, висловивши таким чином обурення у зв’язку з заявою українського МЗС щодо конфлікту з Азербайджаном.

Про це повідомляє вірменське видання Panorama.

За інформацією видання, акцію організувало молодіжне крило партії Дашнакцутюн. Протестувальники прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами “Ганьба Україні”, “Україна + Азербайджан”, “Підтримуйте справедливість, а не Азербайджан”, “Не будь як Україна”, та скандували “Україна, не провокуй”, “Не підтримуйте агресора”.

“Азербайджан вже кілька днів оголошує війну Вірменії, на кордоні відбуваються сутички. Різні держави та організації зробили заяви з цього приводу. Заява України була односторонньою, прихильною до Азербайджану. Такими діями Україна вбиває клин у вірменсько-українські відносини“, – цитує видання учасників акції.

Після цього двері посольства облили борщем, а плакати залишили під стінами.

Як повідомляв “Апостроф”, 12 липня на азербайджансько-вірменському кордоні з боку Вірменії здійснили спробу атаки із застосуванням артилерії. Внаслідок цього азербайджанська армія завдала противнику удар. Вірмени зазнали втрат. А також двоє військовослужбовців Азербайджану загинули і п’ятеро отримали поранення.

У ніч на 14 липня на вірмено-азербайджанському кордоні на товузском напрямку тривали бої, вірменська сторона зазнала втрат у живій силі і техніці. Заступник міністра оборони Азербайджану Керім Велієв заявив, що з 12 липня в результаті дій ЗС Азербайджану знищено до 100 вірменських військових, техніка і командний пункт супротивника.Ніна Кравченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *