Щасливі ті, хто встиг відпочити від обговорень пандемії і чиї вуха більше не згортаються в трубочку при словах «ковід» і «карантин»!

Але не будемо про сумне — один індійський бізнесмен знайшов спосіб, як отримати щире задоволення від носіння маски на обличчі!

Шанкар Курхада з індійського міста Пуна любить золото. Настільки, що в дуже рідко виходить з дому без прикрас з цього металу. Обов’язкові каблучки на кожен палець, браслети, ланцюжки. І він може собі дозволити таку розкіш, адже у нього успішний бізнес. А у зв’язку з пандемією Шанкар вигадав, як потішити своє самолюбство ще більше, інформує Ukr.Media.

Цей незвичайний аксесуар ювеліри робили по персональному проєкту, витративши понад 8 днів.

У масці 60 грамів золота вищої проби, але при цьому зовсім несерйозні резинки. Обійшлася така прикраса бізнесменові в $4000 і він запевняє, що дихати в ній цілком комфортно, тому що золоті пластини забезпечені безліччю крихітних отворів.

Бізнесмен чесно визнає, що не дуже вірить у захисні властивості маски. Але вона і не для захисту — раз вже влада зобов’язує усіх носити маски, особисто у нього є найгарніша і найстильнішу у всій Індії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *