Електрошокер Taser Х2 використовують силовики в більш ніж 100 країнах світу, і він є безпечним способом знешкодити злочинця.

 Начальник департаменту патрульної поліції України Євген Жуков випробував на собі новий електрошокер Taser Х2. Відео опубліковано прес-службою департаменту в понеділок, 23 листопада. За словами Жукова, цей електрошокер використовують силовики у більш ніж 100 країнах світу і він є безпечним способом знешкодити злочинця – з мінімальним ризиком нанесення шкоди йому і поліцейському. Також використання Taser схвалено Міністерством охорони здоров’я. Незабаром після цих слів один з асистентів вистрілив у спину Жукову з електрошокера. Через кілька секунд заціпеніння на маті, він піднявся. Поліцейський розповів, що це було неприємно, але він цілий і здоровий. Жуков пояснив, що після пострілу його м’язи максимально скоротилися, однак при цьому він залишався у свідомості і вільно дихав. “Як тільки Taser вимкнули, неприємні відчуття пройшли. Зараз я відчуваю себе як після виснажливого ​​тренування і точно не готовий вступати в бійку”, – описав відчуття Жуков. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував ці випробування у Twitter. Він написав, що шокер паралізує порушника, але не завдає йому серйозних поранень. “Неприємно, але ефективно і менш небезпечно!”, – додав він. 

 Нагадаємо, в цьому місяці Кабмін дозволив поліції частіше використовувати електрошокер. Тепер його можна застосовувати також під час затримання осіб, які вчинили адміністративне правопорушення і чинять опір поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *