Ялинка, яка стала в нинішньому році головною прикрасою Софійській площі в Києві, потрапила в рейтинг найкрасивіших зелених красунь Європи. Згідно з даними туристичного сервісу European Best Destinations українська ялинка зайняла сьому позицію в ТОП-10 різдвяних символів Європи.

Найкрасивішою ялинкою в Європі в нинішньому році стала 24-метрова ялинка в форматі гігантської інсталяції в столиці Литви, у Вільнюсі. Вона складається з металевих блоків, LED-лампочок, дзеркал і живих ялинових гілок, а ось традиційних іграшок на Литовської ялинці немає.

Друге місце в рейтингу дісталося ялинці в Страсбурзі. Живе дерево прикрасили в традиційному стилі, а поруч розташовується різдвяний ярмарок. На третьому місці розташувалася ялинка з Праги, яка буде прикрашати центральну площу міста до 6 січня. Пишне живе дерево прикрашають тисячі лампочок і іграшок. Четверте місце дісталося минималистичной ялинці в швейцарському Базелі.

На п’ятому місці рейтингу розташувалася ялинка з грузинського Тбілісі, яку прикрашають чарівні ангели і зірки. П’яте місце отримала зелена красуня з Кельна. Сьоме – вже скандально відома ялинка на Софіской площі в Києві. Восьме – прикрашена в традиційному стилі ялинка в Римі. Дев’яте – жива ялина в столиці Польщі Варшаві. Десяте – головній ялинці Австрії. У Відні в цьому році встановили живе дерево і прикрасили його тільки теплими вогниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *