Спочатку фракція планує зібрати максимальну кількість підписів депутатів за звільнення Авакова

Нардеп від “Голосу” Андрій Осадчук заявив, що на засіданні Верховної Ради фракція планує зареєструвати проєкт постанови про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє hromadske.

За його словами, причина такого рішення – випадки в Кагарлику та Броварах, а також у цілому провал реформи МВС.

“Він шість років відповідає за реформу внутрішніх справ. Вимога реформи взагалі почалася з того, що 6,5 року тому ми на Майдані купили своїми голосами на виборах і податками вбивць, які вбивали українців на Хрещатику. Основною задачею було не допустити наявність у лавах МВС перевертнів у погонах, садистів”, – сказав він.

Депутат додав, що спочатку фракція планує зібрати максимальну кількість підписів депутатів за звільнення Авакова. Хоча закон дозволяє зареєструвати такий проєкт постанови навіть одному депутату.

“Наприкінці сесійного дня ми побачимо кількість підписів, цей документ буде зареєстрований і далі він має пройти певну процедуру у Верховній Раді”, – сказав Осадчук.

За словами нардепа, “Голос” робить це, тому що історії з Кагарликом та Броварами – “це не ексцес виконавця, це не спрацювала система”.

“Реформа, яка тривала 6 років, призвела до того, що поліція залишається джерелом небезпеки для українських громадян”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *