У зверненні до осіб, які знайдуть домашнього вихованця, від його імені проситься про новий дім. З пошуками власника собаки допомагає місцевий муніципалітет.

 Влада Англії розшукує людину, яка кинула свого старого пса на вулиці із запискою. Про це повідомляє BBC News. Старенького лабрадора-ретривера чорного забарвлення знайшли на вулиці англійського села Апчерч. Разом з прив’язаним до огорожі готелю для тварин собакою виявили записку. У ній від імені вихованця написане прохання забрати його в новий будинок після того, як господар кинув його після 10 років спільного життя. У тексті повідомляється, що пес не навчився бути хорошим і повернули його на вулицю, де й знайшли. Наприкінці записки, яку користувачі мережі назвали бездушною, пес вибачається за незручності і дякує за допомогу. 

SWALE BOROUGH COUNCIL Організація з вилову бездомних собак забрала пса та ініціювала пошук власника тварини. Там відзначили, що якщо господар не справляється з доглядом за своїм вихованцем, кинути його на вулиці – не найкращий спосіб вирішити проблему. З пошуками власника собаки допомагає місцевий муніципалітет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *