В Івано-Франківську медики екстреної медичної допомоги провели попереджувальну акцію протесту під стінами лікарні після того, як не отримали надбавку до зарплати 300% за роботу з пацієнтами з коронавірусом.

Працівники бригад “швидких” записали 1 травня відеозвернення, в якому озвучили свої претензії. Ролик опублікований на YouTube, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Просимо забезпечити гідною заробітною платою, виплатити надбавку за відпрацьований період під час карантину 300% всіх виїзним бригадам і молодшому медичному персоналу екстреної медичної допомоги”, – заявила одна з медиків.

Також лікар зазначила, що ніяких виплат до цього часу вони не отримали.

Під час акції медики на кілька хвилин увімкнули сирени на автомобілі “швидкої”.

За словами голови профспілкового комітету Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги Богдана Венніка, щодня на лінію виїжджає 14-15 бригад, які обслуговують місто і найближчі села.

“Тобто 75-80 працівників обслуговує близько 260 000 населення. Я не вважаю обслуговуючий персонал (санітарки, слюсарі тощо)”, – зазначив він.

Венник розповів, що середня зарплата у водія “швидкої” становить близько 4 тисяч гривень, молодий лікар (після закінчення медуніверситету) отримує приблизно 5 тисяч, разом з податками.

Пізніше з’явилася інформація, що обіцяні кошти медикам місцева влада виплатять після травневих вихідних.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, в Оболонському районі столиці медики Київської міської клінічної лікарні №8 влаштували страйк через відсутність обіцяних доплат до зарплат. Лікарі відмовляються працювати за три-п’ять тисяч гривень в умовах поширення коронавіруса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *