Пранкер “Джокер” написав, що в Києві орудує “банда медичних аферистів, очолювана Романом Голдманом”, яка вже давно “промишляє медичними послугами в Україні і в Ізраїлі”

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Telegram-канал “Джокер“.

“Деякий час тому Роман вирішив стати нелегальним дистриб’ютором американської вакцини Pfizer в Україні – для своїх VIP-клієнтів. Його найближчий друг – “слуга народу” Михайло Радуцький, голова профільного комітету Ради люб’язно надав йому дах для нелегального ввезення вакцини на територію України. У клініці “Меділенд” підприємливий ізраїльтянин організував прийом клієнтів і продаж вакцини по 2,5-3 тисячі євро. Уточню, що вартість вакцини на світовому ринку становить 15 євро. Процедура складається з двох уколів. Перший, а потім другий з тимчасовим лагом в 21 день. Кажуть, перший укол собі зробив навіть прем’єр-міністр Шмигаль, а ось другий поки не встиг. Після цього інформація про Романа стала швидко розходиться серед еліт. Про всяк випадок повідомляю, що Роман не є медиком, не має медичної освіти і не представляє медичні установи Ізраїлю”, – написав пранкер.

Також “Джокер” заявляє, що зв’язався з Романом Гольдманом від імені глави Офісу президента Андрія Єрмака і додав скріншоти цієї нібито переписки.

Крім цього, пранкер виклав фото нібито ампули з вакциною, яка, за його словами, була завезена в Україну Романом Голдманом контрабандним шляхом з Ізраїлю.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *