Мобільний додаток державних цифрових послуг “Дія”, яке не так давно представив український президент Володимир Зеленський, може бути не тільки зручним і корисним, а й доставити незручностей.
Як відомо, сервіс буде стежити за поїздками водіїв, при цьому маючи повний доступ до документів, пишуть Факти. При цьому можливо у Ця програма має доступ до банківських карт, з огляду на наявність кешбек.

Блогер Владислав Болсуновський в своєму Facebook описав ризики для користувачів новим сервісом.

“Проект # майорвсмартфоне продовжує розвиватися. Пам’ятайте, вони заперечували, що будуть використовувати додаток для стеження за користувачами? Тепер почитайте новина. І подумайте нелінійно, а не 2-3 кроки вперед. А попереду – електронний концтабір”, – пише він.
Також блогер відзначає, що сервіс буде відслідковувати всі пересування автовласника ТЗ, а за дотримання всіх правил дорожнього руху повертати йому на карту 18% від суми страхування.

А автоексперт і керівник сайту autogeek.com.ua Євген Муджирі каже, що дана практика вже застосовується серед страхових компаній, які повертають кешбек водієві у вигляді знижки на поліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *