У мережі розповіли про те, що найближчим часом в Україні зросте ціна на електроенергію. При чому, тарифи стануть вище більш, ніж в два рази. Про це пишуть засоби масової інформації.

Про це пишуть akcenty.

Таким чином, повідомляється, що у зв’язку з тим, що в Україні з кожним місяцем зростає мінімальна заробітна плата, цілком можливо, що до літа тарифи на електроенергію стануть в рази вище.

Фахівці кажуть, що існує ймовірність, що тарифи зростуть до 70 відсотків. Андрій Гнатуш повідомляється, що це точно станеться, і від цього ніяк вже не піти.

Перша хвиля зростання почнеться вже цієї весни. Спочатку тарифи виростуть на 30 відсотків. Фахівець також говорить, що з самого початку ставка на тариф була занижена, так як в країні рівень зарплат вище. З моменту останнього розрахунку, рівень зарплат встиг вирости в два рази. Якщо тариф розраховувався на заробітну плату в 5 тисяч 600 гривень, то зараз, її сума становить 12 тисяч.

Далі, ціни виростуть вже на 70 відсотків, і станеться це до початку літа.

На сайті президента України вже була створена відповідна петиція, яка передбачатиме скасування підвищення ціни на електроенергію. Також, створили петицію, в якій вимагають найближчим часом скасувати абонентську плату, і не підвищувати вартість на воду і газ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *