Група злочинців, яка промишляла квартирними крадіжками, розкрила місця, де вони в першу чергу шукають цінні речі під час злому. Виявляється, ми часто не замислюємося про очевидне.

Як пише Daily Star, комоди й тумбочки у вітальні або спальні, кухонні шафи для дрібниць, а також сейфи – перше, що перевірить будь-який злодій. Цінні речі краще сховати в дитячій кімнаті серед іграшок, в коробці з крупою або навіть в футлярах від дисків.

Фото: pixabay.com

Якщо ви йдете з дому на один вечір, то залиште в передпокої включеним світло. У таку квартиру домушники не підуть. Можна навіть встановити таймер, який буде включати і вимикати світло, створюючи ілюзію присутності господарів в квартирі. Використання камер спостереження теж є хорошим відлякує фактором.

Грабіжники розповіли, що вони ведуть спостереження за квартирами протягом декількох місяців. Крім того, вони вивчають, наскільки потенційна жертва близька з сусідами. Тому, з сусідами краще дружити. Тоді ви зможете попросити їх приглянути за житлом, якщо раптом вирішите відправиться в подорож.

Ви знаходили в своїх дверях рекламки або флаєри? Іноді такі листівки можуть залишати грабіжники. Таким чином зловмисники дивляться, з’являються чи в квартирі мешканці.

Перед від’їздом краще не замовляти ніяких посилок. Наявність в поштовій скриньці повідомлення, теж може послужити для злодіїв певним знаком. Якщо ж доставки не уникнути, то попросіть сусідів забрати бандероль.

Фото: pixabay.com

АПОСТРОФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *