У Києві медсестри планують звільнятися через зупинку транспортного сполучення в області

Карантин у Києві через коронавірус діє з 12 березня по 3 квітня, і згідно із запровадженням обмежувальних заходів міжміські пасажирські перевезення припинені. Як наслідок, багато жителів області, які працюють у столиці, зіткнулися із серйозними труднощами.

Через ситуацію з транспортом медсестри в одній з лікарень змушені були добиратися на роботу на таксі, а витрати брали на себе пацієнти. Про це розповіла волонерка і співзасновниця громадської ініціативи “Бути поруч” Анна Карашивська у своєму Facebook.

За її словами, співробітниці клініки навіть планують звільняти з 23 березня.

“Сьогодні пацієнти, які проходять гемодіаліз в одній зі столичних лікарень, скидалися готівкою на оплату таксі медсестрам відділення. Всі медсестри – з Київської області. Вони відмовляються виходити на роботу і збираються звільнятися вже з понеділка”, – йдеться в публікації.

Пост також був продубльований і для Київської міської державної адміністрації, мера столиці Віталія Кличка та Департамента охорони здоров’я Києва.

Користувачі мережі зазначають, що небайдужі громадяни готові на своєму авто підвозити співробітників медустанов – жителів області – на роботу і назад. Також звучить обурення, що керівництво лікарні повинно було підготуватися до подібної ситуації та заздалегідь продумати механізм дій.

  • Ми збираємо дані, хто в області готовий підвозити молодший та середній медперсонал у Київ і забирати додому. Багато людей виявили готовність. 3 району Київської області.
  • Це очікувано. На жаль.
  • Ваша пропозиція? Відкриємо метро?
  • От не зрозуміла мені ситуація! Чим займається директор медичного закладу? Це він повинен був розробити план дій і чергувань, маршрути підбору медичних працівників! А ще питання, в лікарні більше немає медичних працівників? Що, тільки по тому відділенню працівники можуть зробити діаліз? Або за принципом, не наше відділення – не наші питання?

Фото: скрін коментарів facebook.com/t.nichh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *