До порту “Південний” на Одещині зайшов суховантаж PATRA під прапором Греції, на якому у 11 членів екіпажу виявлено COVID-19.

  Джерело: Вголос 

Про це повідомили у прес-службі Адміністрації морських портів України.

“Судно PATRA, прапор Греція, прямувало з єгипетського порту Ель-Дехейла з екіпажем із 22 моряків. 8 серпня стало на рейд порту “Південний”, де завдяки заздалегідь спільно відпрацьованим всіма службами заходам щодо запобігання проникнення епідемії через морські порти, у 11 членів екіпажу виявлено COVID-19″, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 11:27 Лоцман з дотриманням всіх запобіжних заходів в засобах індивідуального захисту, піднявся на борт судна. О 13:20 судно PATRA було ошвартоване до причалу №3Н для карантинної стоянки. Санітарно-епідеміологічна служба піднялася на борт і провела медичний огляд та епідрозслідування із взяттям матеріалу на коронавірус у всіх членів екіпажу.

“При тестуванні у 11 моряків підтверджений COVID-19”, – зазначили у відомстві.

Хворих вирішили госпіталізувати.

“На весь час стоянки судна біля причалу №3Н буде забезпечена цілодобова охорона судна, для виключення можливості попадання на судно сторонніх людей і виходу на берег членів екіпажу”, – додали в АМПУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *