Державна служба з надзвичайних ситуацій показала побут рятувальників, які залучені до гасіння пожеж у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, зокрема як саме харчується та де відпочиває особовий склад. Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

Згідно з повідомленням, станом на 20 квітня усього до гасіння пожежі задіяно 1322 особи та 292 одиниці техніки.

Як зазначається, для життєзабезпечення особового складу зведених загонів Головних управлінь ДСНС у Хмельницькій, Київській, Кіровоградській, Вінницькій та Дніпропетровській областей розгорнуто та функціонують пункти життєзабезпечення зведених загонів у с. Старі Соколи, с. Рудня-Іллінецька та с. Діброва.

Також на місці розгортання пересувних пунктів життєзабезпечення передбачено пункти для розміщення особового складу, приготування їжі, харчування в польових умовах та забезпечено продуктами харчування. Рятувальники снідають та вечеряють в пунктах життєзабезпечення, а обіди їм доставляються до місця гасіння пожеж.

У ДСНС розповіли, що їжу для  загонів готують у пунктах життєзабезпечення та в їдальні ДАЗВ. Крім того, для рятувальників організовано належні санітарно-гігієнічні умови, а також дозиметричний контроль та медичне забезпечення. 

Нагадаємо, станом на 7:00 21 квітня у Зоні відчуження та безумовного відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *