Фото оголених дітей викладали у Мережу.

У Вінницькій області правоохоронці викрили студію, що під виглядом модельного агентства знімала дитячу порнографію. Далі фото оголених дітей продавали через інтернет.

Про це йдеться в сюжеті в сюжеті ТСН.19:30.

Організували бізнес 22-дворічна українка та її 35-річний чоловік австрієць за походженням, що переїхав на Вінничину. Вона швея, він фотограф. У студії десятки пар дитячого взуття на підборах, короткі сукні і навіть білизна – навколо професійна фототехніка.

Сусіди кажуть, що навіть не здогадувались, що ці красиві сукні могли використовувати для зйомок дитячої порнографії. “Знали тільки що швейна (майстерня – ред.), я навіть не знала шо там дітей фотографували, але тільки бачила часто привозять туди дітей до років 11, здебільшого дівчата”, – каже сусідка Вікторія Мельник.

Ще одна сусідка подружжя Наталя розповіла, що її 17-річна донька теж ходила в цю студію на фотосесію. Оголошення знайшла в інтернеті. Однак дочка не зізналася в тому, що у студії відбувалися відверті зйомки. “Я її вчора запитала, вона каже “нічого не було. Просто лице, вона мене на фарбувала, так як модель”, – розповіла жінка. Але потім вона зайшла на сайт, роздивилась і зрозуміла, що там щось не то.

На сторінці в соцмережі модельного агентства у відкритому доступі десятки дитячих фото. Маленькі дівчата позують у відвертому одязі. А от світлини оголених дітей продавали вже на інших сайтах.

“Виготовляли фото відео продукції, з ознаками дитячої порнографії, яку реалізовували закордон, в тому числі за криптовалюту, яку конвертували у гривні”, – повідомив керівник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко.

Слідчі вилучили комп’ютерну техніку. Кажуть, на ній терабайти фото, зокрема й світлини оголених дітей. Австрієць-фотограф та його дружина, з якою він одружився 2 роки тому і започаткував спільний бізнес, із хати не виходять. Коли всі докази вилучать, їм оголосять про підозру. За створення дитячої порнографії і її продаж подружжю загрожує до 12 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *