П’ятий президент України Петро Порошенко зрадив інтереси України підписуючи “Мінські угоди”

Таку заяву зробив український екс-народний депутат і юрист Юрій Кармазін в інтерв’ю для Politeka on-line (щоб подивитися відео доскрольте до кінця сторінки).

За його словами, договір у Мінську не має нічого спільного з інтересами України.

“Вони повністю не базуються на конституції, повністю не базуються на законах. І той факт, що зараз ведеться кримінальне провадження проти тих людей, які це робили, абсолютно вірно. Кажу це як автор кримінального кодексу”, – заявив юрист.

Крім того, він назвав Петра Порошенка один з винуватців.

“Подивіться, що вони зробили. Вони заморочили голову всьому суспільству. Ми обговорюємо “Мінські угоди”. Якісь угоди? З ким? Хто суб’єкти? П’ятий президент України Петро Порошенко, сумно відомий президент для України, тому що все що пов’язано з корупцією це пов’язано і з ним, дуриловка народу теж з ним, обходить Верховної ради, до повноважень якої належить саме ратифікація міжнародних угод. Він дає розпорядження, або хтось з його адміністрації, це вже розбереться слідство, посольству при ООН не давати альтернативного проекту і погодиться з тим, що пропонує РФ”, – уклав він.

Як повідомлялося раніше, колишньому президенту Петру Порошенку світить кримінальна відповідальність за домовленістю з Донбасу. Про це розповів юрист Андрій Портнов.

«Державне бюро розслідувань (ДБР) сьогодні почало кримінальне провадження за фактом державної зради екс-президентом Петром Порошенком при підписанні Мінських угод», – йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що в 2015 році Порошенко погодила включення в Мінські угоди багатьох пунктів, які зараз називає «червоними лініями». Серед них – проведення виборів на Донбасі і повернення кордону, а також особливий статус Донбасу та внесення змін до Конституції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *