1 вересня під Кабінетом міністрів України в Києві відбудеться мирний мітинг на підтримку нічних клубів і ресторанного бізнесу «Не вбивайте галузь!». На ньому зіграють діджеї.

Мітинг організовують київські організації та клуби Otel ‘, River PORT, Fifty, CHI, Hangover, Keller Bar та інші. Головна мета акції – привернути увагу влади до проблеми культурної індустрії.

Акція розпочнеться о 16:00 і триватиме до 22:00. Сети відіграють українські електронні музиканти Nastia b2b Kolosova, Pahatam, Criminal Practice, Smailov, The Organism, Poly Chain b2b zolaa.

“Мета акції – привернути увагу представників влади та спільними зусиллями створити план виходу з кризи. Призупинити дію або скасувати постанови Кабінету Міністрів України, Конституційний Суд України визнав, що не відповідають Конституції, і дозволити роботу без обмежень у часі для розважальних закладів (нічних клубів), суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів і т.д.) “, – пишуть організатори.

Фото: Льоша Березовський для DTF Magazine

Також вони повідомили, що акція стане продовженням мирного протесту і буде повторюватися, поки не буде знайдено компроміс.

“26 серпня уряд остаточно перекрив кисень діяльності нічних клубів, які і так ледве трималися на плаву з початку карантину, а також відновив обмеження для роботи суб’єктів господарювання (ресторанів, кафе, барів) в нічний час, знову ставить під загрозу малий і середній бізнес, причетний до розважальної галузі “, – пояснюють причину акції організатори.

Подія відбудеться 1 вересня з 16:00 до 22:00 біля Кабміну на вулиці Михайла Грушевського, 12/2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *