КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» КМДА 15 червня за результатами тендеру замовила ТОВ «Київська будівельна компанія – Євросервіс» перенесення Русанівських та Воскресенських садів за 99,97 млн грн. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на систему «Прозорро».

У квітні 2017 року ТОВ «Комерційне підприємство Укрпожбезпека» виграло підряд щодо виконання робіт із дачної забудови для перенесення Русанівських та Воскресенських садів на вулицю Радистів у Деснянському районі за 55,75 млн грн, з яких воно отримало 52,58 млн грн. Це потрібно для будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро.

У вересні 2019 року ТОВ «Магістральсервіс» виграло новий підряд на 109,50 млн грн. Але згодом договір розірвали без оплати, бо ДАСУ визнала незаконним відхилення дешевших учасників – ТОВ «Керуюча компанія «Приват» і ТОВ «Будівельна компанія «Світбуд».

Тепер новий підрядник «КБК – Євросервіс» до кінця 2021 року має створити декоративну водойму площею 2 200 кв. м, звести 25 садових будинків площею 30-100 кв. м, будинок охорони із громадською вбиральнею, громадську будівлю, влаштувати інженерні мережі, стоянку для пожежного автомобіля та доріг, благоустроїти та озеленити територію.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Гарантійний строк на основні несучі конструкції та інженерні комунікації становить десять років, на будівельно-монтажні роботи, в тому числі на дороги, – п’ять років.

Ціна нової угоди на 9% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 109,73 млн грн.

У повторному тендері взяло участь шість компаній: ТОВ «Строймонтаж Сервіс», ТОВ «Інжинірингова компанія «Автомагістраль», ТОВ «Мирбо Лтд», ТОВ «Комерційне підприємство «Укрдорбуд» та вищезгадані «КК «Приват» і «КБК – Євросервіс».

За підсумками аукціону ціна «КБК – Євросервіс», який жодного разу її не знижував, виявилась найвищою. Однак він став переможцем, бо інші п’ять компаній із нижчими на третину цінами було відхилено. Причому цього разу ДАСУ не виявила порушень.

Що до фірм «Мирбо Лтд», «КП «Укрдорбуд» і «КК «Приват», то замовник виявив за допомогою системи «Опендатабот», що вони пов’язані через колишніх і теперішніх засновників та працівників. «КК «Приват» замість своїх документів про досвід подала документи «Мирбо Лтд». Деякі довідки усіх трьох фірм були складені по шаблону із заміною назв. У низці файлів трьох фірм співпали метадані та артефакти друку. Також вони надали майже однакові графіки виконання робіт і фінансування, які не вимагались.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *