“Епіцентр” просто посунув виробника і зайняв його місце. За два тижні квітня мережа розіграла на тендерах масок майже на 5 млн грн.

Мережу супермаркетів “Епіцентр” зловили на спекуляціях респіраторами БУК-3 при державних закупівлях. Ціна була завищена на 40%.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на відео-розслідування журналіста Євгена Плінського, яке вийшло 20 квітня.

У березні респіратори реалізовували за завищеною вартістю – 25 грн замість ринкових 13 грн. Але із зростанням панічних настроїв українців і кількості інфікувань коронавірусом в Україні, ціну неодноразово піднімали – спочатку до 60, а потім до 100 грн.

Хочеться відзначити, що до 30 березня в тендерах брав участь сам виробник, продавши масок з клапаном за ціною 60 грн більш ніж на 2 млн грн. Однак після того, як за компанію взялися в митній службі, Офісі генпрокурора та прикордонній службі, вона різко зникла з закупівель.

На її місці з’явився “Епіцентр” з маскою БУК без клапана за спекулятивною ціною – 100 грн. За два тижні квітня мережа розіграла на тендерах масок майже на 5 млн грн.

Євген Плинский висловив припущення, що “Епіцентр” просто посунув виробника і зайняв його місце.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що медичні маски, які ще недавно були дефіцитним товаром в Україні, не тільки масово з’явилися на ринку, але і істотно подешевшають найближчим часом. Найбільші мережі столичних аптек зобов’язалися знизити торгову націнку на медичні маски до 1 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *