Скандальне святкування 8 Березня в Херсонській ОДА за участю гурту “Степ” та еротичними танцями обернулося звільненням чиновників. Також з’ясувалося, що співробітники облдержадміністрації знали про запланований виступ напівоголених дівчат.

Подробиці в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповіли голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв і фігурант скандалу – лідер гурту “Степ” Андрій Череднюк.

За словами Гусєва, керівництво управління культури, молоді та спорту вже усунули від роботи. Зокрема – начальника управління Михайла Линецького. Кадрові рішення по керівництву управління будуть ухвалені до кінця тижня. “Для кожного з нас це має бути уроком на майбутнє. До роботи потрібно ставитися відповідально”, – зазначив він.

Танець дівчини призвів до скандалу в Херсонській ОДА

Гусєв додав, що вже звільнив керівника апарату ОДА Володимира Клюцевського, а ось звільнення заступника голови адміністрації Світлани Чепіги буде погоджувати з Офісом президента. “Такий виступ підходить для нічного клубу, а не для обласної адміністрації”, – сказав він.

Лідер гурту “Степ” Андрій Череднюк запевнив, що співробітники управління ОДА знали, в яких костюмах виступатимуть артисти.

Лідер гурту “Степ” Андрій Череднюк

Facebook Андрія Череднюка

“Нас запросили виступити безкоштовно, ініціатором було обласне управління культури. На жаль, можливо, хтось не додивився. Тому що співробітники управління знали, в яких костюмах і як все буде проходити. Ми артисти, і ми не ставимо питань, коли нас запрошують”, – сказав нам Череднюк.

Він каже, що дуже шкодує, що постраждали люди, які їх запросили. Артист додав, що на відео знімали не виступ, а тільки танцюючу дівчину.

Тиждень тому гурт вітали чиновники ОДА

“Це неправильно. І тут нема з чого насміхатися, концерт пройшов нормально і всім сподобався. Нам подякували. Радше варто звернути увагу, що матеріали з’явилися не в Херсоні, а на сайтах у Києві. І практично через чотири дні. Мені здається, що це добре зрежисоване замовлення”, – уточнив Череднюк.

Голова ОДА Юрій Гусєв ще тиждень тому називав гурт легендарним

Показово, що ще тиждень тому Гусєв вітав “Степ” із 25-річчям. У ролику, який розміщений на сайті ОДА, він називає гурт “легендарним”. Побажав колективу успіхів, а на завершення з’явився кліп на пісню “Смажений кабанчик”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *