12 років тому напередодні переїзду з англійського села Гілдерсом в Морлі 19-річна Вікі Суенсон втратила кота. Трирічний чорно-білий Гуччі вистрибнув з вікна в сусідній двір і зник. Господиня розклеїла в околицях десятки плакатів з фотографією Гуччі, протягом півроку майже щодня виходила на його пошуки, але зусилля не принесли результатів. Згодом дівчина змирилася з втратою, як раптом 19 червня 2020 роки їй подзвонили ветеринари з Морлі і розповіли, що втікач знайшовся. 15-річного Гуччі впізнали завдяки мікрочіпу під його шкірою.

Фото: SWNS

“Коли мені подзвонили, я була в повному шоці, навіть не могла зрозуміти, що відбувається, – розповіла Вікі Daily Mail. – Потім, коли я зрозуміла, що це мій Гуччі, я просто відчула себе дуже щасливою. Гуччі був живий і здоровий, і я збиралася його забрати. Це був такий божевільний і сюрреалістичний телефонний дзвінок – я себе навіть ущипнула. Це дійсно був шанс один на мільйон. Не думаю, що колись повірю, що повернула його, навіть коли я його тримаю”.

Приїхавши до ветеринара, господиня одразу впізнала пухнастого друга. “Мені б хотілося вірити, що він мене теж впізнав, бо коли я його взяла, він мене обійняв і замуркотів”, – говорить вона.

За словами ветеринара, близько 8 місяців тому місцева любителька котів зустріла Гуччі на вулиці і почала його годувати. Помітивши, що кіт схуд, вона вирішила перевірити його здоров’я. Саме в клініці лікарі знайшли мікрочіп і зв’язалися з Вікі. “Без мікрочіпа це було б неможливо. Думаю, важливо, щоб люди чипували не тільки собак, але й котів”, – вважає вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *