Після народження останніх чотирьох малюків у 65 років жінка стала рекордсменкою.

У наш час вже не є рідкістю жінки, які народжують дітей після 40 років. Для когось це найкращий час, адже вони встигли побудувати успішну кар’єру, заробити грошей для майбутнього своїх дітей. А хтось усі ці роки марно намагався завести дитину, і ось лише зараз удача посміхнулася, інформує Ukr.Media.

Героїня нашої історії, німкеня Аннегрет Рауніґ, стала мамою у 65 років, при тому, що вона вже виховала 13 рідних дітей і встигла позайматися з 7 онуками.

Ви запитаєте, що ж спонукало жінку у такому віці народити? Річ у тім, що Аннегрет дуже любить дітей, і вона вирішила, що готова ще на одного малюка. Тим більше, що її наймолодша донька, якій 10 років, давно хотіла маленького братика або сестричку.

Звичайно ж, лікарі говорили жінці про всілякі ризики, але попри це вона зважилася піти на ЕКО. А вже обставини склалися таким чином, що незабаром вона народила одразу чотирьох малюків.

Аннегрет працювала вчителькою, і всіх своїх дітей виховувала сама. А після народження останніх чотирьох малюків вона потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Зараз життя цієї багатодітної родини дуже насичене. Щойно народилися наймолодші малюки, вони усі переїхали з Берліна до великого будинку у Херстері.

Крім нього влада видала Аннегрет дві премії, а сама жінка, подейкують, уклала договір з одним із телеканалів, який отримав права на висвітлення життя родини Рауніґ.

Аннегрет Рауніґ анітрохи не турбується про своє майбутнє та абсолютно впевнена у тому, що зможе залишатися абсолютно здоровою ще дуже і дуже довго. Як зізналася сама викладачка, рішення такого роду вона прийняла, зважаючи виключно на власні бажання і прагнення, не спираючись на бажання навколишніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *