Російські ЗМІ повідомили, що хвора на рак головного мозку актриса Анастасія Заворотнюк насправді померла, а її смерть уже кілька місяців приховують від фанатів.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Нові чутки про справжній стан речей в родині Заворотнюк знову розірвали інформпростір: ЗМІ повідомили, що актриса давно померла, але це ретельно приховують.

На одному з російських сайті нібито з’явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк померла ще взимку, але в її заповіті нібито було прохання приховувати її смерть.

“Познайомився днями з одним чуваком, який в силу своєї професії він крутиться серед російських зірок. Розповідає: типу Заворотнюк померла ще три місяці тому, заповіла, щоб поховали таємно і оприлюднили тільки через півроку”, – йдеться в повідомленні.

Поки що немає ніякого підтвердження або спростування інформації з боку офіційних представників актриси.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ повідомили, що Анастасію Заворотнюк виписали з клініки, в якій вона проходила курс лікування. З якої причини Анастасія Заворотнюк залишила клініку, невідомо. Відзначається, що в даний момент «сенсу в її лікуванні більше немає». За іншою версією, рідні артистки нібито більше не можуть оплачувати її перебування у лікувальному закладі.

Також ходять чутки, що на Заворотнюк чекає експериментальне лікування в США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *