Синоптики прогнозують в Україні по-справжньому осінній жовтень з холодами і заморозками.

Про це повідомляє видання “Сегодня”.

Укргідрометцентр

Синоптики прогнозують, що з другої половини жовтня в країні температура почне стрімко опускатися від +8 градусів і нижче. В середньому вдень буде +7…+12 градусів. Найхолодніше в західних регіонах, там обіцяють +6…+7 градусів за Цельсієм.

Опади очікуються в кількості 30-65 мм, в Карпатах – 75-100 мм. Такий показник коливається в межах середніх багаторічних значень.

Однак синоптики не виключають температурних сюрпризів у вигляді дуже теплих або аномально холодних днів. Це пов’язано зі зміною клімату, погода іноді дивує нестабільністю.

Народний синоптик Леонід Горбань

За його прогнозами, в жовтні очікується бабине літо з невеликими дощами 3-4 жовтня в деяких областях країни. Температура повітря вдень складе в середньому +16…+18 градусів.

Але вже після 14 жовтня почнеться справжня осінь, температура знизиться до +10 градусів. В Україні також прийдуть сильні дощі, які ще більше знизять температуру – до 3-5 градусів тепла. Вночі можливі навіть заморозки.

В кінці жовтня погода стане майже зимовою. 26-27 числа будуть сильні опади, 29-31 жовтня можливі морози до -3…-5 градусів. Ймовірно, на півночі і сході країни буде мокрий сніг.

Сайти прогнозів погоди

Там пишуть, що жовтень буде дощовим. Відзначають, що 1-5 числа буде бабине літо, а температура підніметься до +20 градусів. Але також прогнозують і дощі.

7-8 жовтня опади підуть, але температура повітря впаде до +12 градусів вдень, а вночі до +6. Далі синоптики знову обіцяють дощі до 25 жовтня.

В кінці місяця денна температура повітря складе +5 градусів. Але заморозків і снігу не прогнозують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *